ARIA - odolná čelovka pro práci

5. března 2024

ARIA - odolná čelovka pro práci

Odolná, nárazuvzdorná a vodotěsná čelovka Petzl do náročných pracovních podmínek.

Profesionálové čelí v práci náročným podmínkám každý den. Musí se bez váhání spolehnout na své nářadí a vybavení. To je přesně důvod, proč jsme vyvinuli modelovou řadu čelových svítilen ARIA. Přesně podle požadavků profesionálů, které vyhovují potřebám řemeslníků, údržbářů, uklízečů nebo jevištních techniků. Prohlédněte si jednotlivé modely čelovek ARIA, čím se liší a proč se můžou stát vaším nepostradatelným vybavením, když půjdete do práce.

Modelová řada ARIA obsahuje čtyři modely, z nichž dva jsou vybaveny dobíjecím akumulátorem Petzl CORE (ARIA 2R a ARIA 1R). Podle typu dosahují svítivosti mezi 350 a 600 lumeny. Každá z nich má nastavitelný hlavový pásek, který je možné nastavit přesně na vaši hlavu. Jako příslušenství je možné použít adaptéry, pomocí kterých připevníte čelovku na různé typy ochranných přileb. Všechny čelovky ARIA jsou dokonale kompaktní, takže si je můžete nasadit na hlavu a zapomenout na ně nebo je snadno uložit do boxu s nářadím, abyste je měli vždy po ruce, když je potřebujete.


Čelovky mají jediné tlačítko umístěné na horní straně těla. Tímto tlačítkem se ovládají všechny funkce: zapínání a vypínání, volba intenzity osvětlení, přepínání barevného světla (pouze pro verze RGB), zamykání a zobrazování úrovně nabití baterie.

Modely ARIA 1R a ARIA 2R jsou dodávány s dobíjecím akumulátorem CORE a díky technologii HYBRID CONCEPT je možné do nich používat i standardní baterie AAA/LR03. Všechny modely ARIA jsou vybaveny technologií HYBRID CONCEPT a můžete v nich tedy kombinovat dobíjecí akumulátory CORE a standardní baterie, bez nutnosti adaptérů. Čelovky ARIA nabízí kompaktní, praktické a odolné řešení osvětlení vaší práce! Pracovní prostředí může představovat náročné podmínky, takže všechny čelovky jsou vodotěsné (IP67), nárazuvzdorné (IK07) a odolné proti pádu až ze 2 metrů. Navíc model RGB má k dispozici kromě čirého světla ještě červené, zelené a modré osvětlení.

Podrobné informace jednotlivých modelů naleznete v našem katalogu produktů
ODKAZ ZDE

Seznam prodejců čelovek Petzl naleznete
ZDE

← Zpět na seznam článků