Novinky pro práce ve výškách 2024

13. února 2024

Novinky pro práce ve výškách 2024

Co je nového v segmentu profesionálních prací ve výškách, záchrany a arboristiky? Stáhněte si náš nový katalog Petzl Pro 2024 a přečtěte si o tom více.

Přehled novinek výrobce Petzl, určených pro práce ve vertikálním prostředí, potěší jistě všechny výškové pracovníky, záchranáře, arboristy a další profesionály pohybující se ve výškách. Tyto produkty ještě nejsou v prodeji a přijdou na trh v průběhu roku 2024. Předpokládaný datum uvedení na trh je uvedený u jednotlivých produktů. Kompletní informace o novinkách i stávajících produktech naleznete v našem novém profesním katalogu pro práce ve výškách viz odkaz níže v textu. Katalog si můžete stáhnout pro vaše další potřeby. 

Nové spojovací prostředky s integrovaným tlumičem pádu

Nový kompaktní tlumič pádu se podařilo upravit do minimálních rozměrů a jeho použití se smyčkami spojovacích prostředků je nyní velmi pohodlné. Dodává se v různém provedení, s konektory nebo bez nich, v evropské nebo mezinárodní verzi.

V prodeji budou od června 2024


Nová super výkonná čelová svítilna

Výkonná, lehká a vyvážená dobíjecí čelová svítilna vybavená technologií Constant Lighting, se světelným tokem 1 400 lumenů.

V prodeji bude od dubna 2024


XENA← Zpět na seznam článků